Trzecie miejsce Juniorów w Legnicy

Na trzecim miejscu zakończyli swój występ Juniorzy BTS Elektros Bolesławiec w Memoriale im. Antoniego Kuciaka, który rozegrano w sobotę 19 września 2015 r. w Legnicy.

 

W pierwszym spotkaniu nasi zawodnicy przegrali z gospodarzami turnieju MUKS Ikarem Legnica 2:1, natomiast w kolejnym meczu okazali się lepsi od rówieśników z MOS Opole wygrywając 2:1. W ostatnim pojedynku nasi juniorzy musieli uznać wyższość swoich rywali z KS Bielawianki Bester Bielawa przegrywając 2:0.

 

KLASYFIKACJA TURNIEJU:

1. MUKS Ikar Legnica

2. KS Bielawianka Bester Bielawa

3. BTS Elektros Bolesławiec

4. MOS Opole

 

Udział juniorskiej drużyny naszego klubu był ostatnim sprawdzianem przed pierwszym meczem nowego sezonu ligowego, który rozpoczyna się w najbliższą niedzielę 27 września. Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny będzie KS Bielawianka Bester Bielawa.

 

(fot. Istotne.pl)