Komplet punktów na starcie

Seniorska drużyna BTS Elektros Bolesławiec zwycięstwem 3:1 zainaugurowała rozgrywki PIKO-SPORT Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn. W meczu rozegranym 10 października 2020 r. w sali sportowej przy Jana Pawła II nasi zawodnicy podejmowali rywala z Kudowy Zdroju.

Pomimo potknięcia w pierwszym secie, w którym niespodziewanie przegraliśmy z drużyną gości 20:25 nasi siatkarze zagrali koncertowo. Wysoko wygrane pozostałe sety mogły cieszyć zgromadzoną publiczność, która choć ograniczona ilościowo w związku z panującą pandemią przyszła kibicować i wspierać naszych zawodników.

W kolejnym meczu zawodnicy Roberta Walkowiaka zmierzą się w meczu wyjazdowym 17 października 2020 r. w Wilczycach.

BTS Elektros Bolesławiec – SKFiS Kudowianka Kudowa Zdrój 3:1 (20:25, 25:15, 25:11 25:16)

Skład BTS Elektros Bolesławiec: Mackało, Saranek, Razik, Jastrowicz, Wójtowicz, Kozłowski (K) i Borowiec (libero) oraz Wiśniewski, Łomnicki, Filistyński, Turchan i Stoltman (libero)