„Elektryczni” ulegli na wyjeździe Sobieskiemu Żagań 0:3

Po przerwie świąteczno-noworocznej bolesławieccy siatkarze wrócili na parkiet. W tę sobotę – w wyjazdowym spotkaniu – „Elektryczni” zmierzyli się z Sobieskim Żagań.

 movie John Wick: Chapter 2 2017 streaming

Po bardzo wyrównanej walce w pierwszym secie ekipa gospodarzy prowadziła 1:0. („Elektryczni” przegrali tę partię do 23. Początek drugiej odsłony znowu był bardzo wyrównany. W pewnym momencie jednak gospodarze odskoczyli rywalom na 6 oczek. Bolesławianie próbowali gonić siatkarzy Sobieskiego Żagań, ale mimo dobrej gry w końcówce i ta partia, po zepsutej zagrywce jednego z naszych, padła łupem żaganian (do 21).

W trzeciej partii przez dłuższy czas żadna z drużyn nie była w stanie uzyskać większej przewagi. Wreszcie na prowadzenie wyszli przyjezdni, którzy przez jakiś czas utrzymywali 2–3-punktową przewagę. Niestety, w końcówce ekipa z Żagania doszła zawodników z Miasta Ceramiki i wygrała tego seta do 23, a cały mecz 3:0.

Wyjazdowy mecz – po raz pierwszy! – był transmitowany na facebookowym profilu Bolesławieckiego Towarzystwa Siatkarskiego.

źródło: istotne.pl