Rusza nowa grupa naborowa

W Bożejowicach przy współpracy Gminy Bolesławiec powstaje nowa grupa naborowa siatkarzy.

Do udziału w bezpłatnych zajęciach organizowanych przez nasz klub zapraszamy wszystkich chętnych chłopców, którzy od nowego roku szkolnego rozpoczną naukę w I klasie gimnazjum (rocznik 2002) oraz młodszych.

Nowo powstała grupa ma być zalążkiem drużyny, która w przyszłym roku rywalizować będzie w rozgrywkach młodzieżowych w kategorii Młodzików, prowadzonych przez Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej we Wrocławiu. Zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniu w sali sportowej Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Bożejowicach.

Po przerwie wakacyjnej wznawiamy również zajęcia sportowe dla uczniów gminnych szkół podstawowych, które dzięki wsparciu władz gminy Bolesławiec organizowane są od ponad dwóch lat. W darmowych zajęciach siatkarskich z elementami ogólnorozwojowymi mogą brać udział zarówno chłopcy jak i dziewczęta – uczniowie klas IV – VI. Zajęcia odbywać się będą w szkolnych salach sportowych w Brzeźniku, Kraśniku Dolnym, Ocicach, Trzebieniu oraz Żeliszowie.

Uczestnikom zajęć zapewniamy opiekę trenerską, możliwość rozwoju fizycznego oraz zainteresowań i pasji sportowych, a także start w zawodach sportowych. Dodatkową atrakcją będą organizowane wyjazdy do Lubina na mecze PlusLigi.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 518949694, 509207146. Pełny harmonogram zajęć dostępny będzie wkrótce na stronie internetowej.

Zapraszamy na przygodę z siatkówką.