Komplet punktów w Jeleniej Górze

W 10. kolejce Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn rozegranej w sobotę 13 grudnia 2014 r. seniorska drużyna BTS Elektros Bolesławiec pokonała  w meczu wyjazdowym drużynę Klubu Sportowego Jelenia Góra 3:1.

Pierwszy set padł łupem drużyny gospodarzy. Był to jedyny pozytywny akcent drużyny z Jeleniej Góry w całym spotkaniu. Nasi zawodnicy podrażnieni tą przegraną pokazali swój charakter i wolę walki. W kolejnych trzech setach wypracowana od początku kilkupunktowa przewaga, głównie za sprawą skutecznego ataku, pozwoliła na spokojną grę i kontrolowanie wyniku do końca. Wygrana w Jeleniej Górze pozwoliła na zrównanie się w ligowej tabeli z Ikarem oraz zmniejszenie straty do wicelidera z Sycowa do trzech punktów.

Klub Sportowy Jelenia Góra – BTS Elektros Bolesławiec 1:3 (25:19, 20:25, 16:25, 18:25)

BTS Elektros wystąpił składzie: Sławnikowski, Wójtowicz, Krawiec, Potocki, Walkowiak, Marcinkiewicz, Biczak (libero) oraz Mesjasz, Włoszczyński (kapitan), Nitecki i Karwacz.

Następny mecz nasza seniorska drużyna rozegra na wyjeździe 10 stycznia 2015 r.  w Złotoryi.