Jelenia Góra pokonana

W trzeciej kolejce siatkarskich rozgrywek Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn drużyna BTS Elektros Bolesławiec bez straty seta pokonała zespół Klubu Sportowego Jelenia Góra. Było to pierwsze zwycięstwo naszych seniorów za trzy punkty w tym sezonie.

        Sobotni mecz był pierwszym, długo oczekiwanym spotkaniem przed własną publicznością. Licznie zgromadzeni na sali I LO kibice obejrzeli dobry występ naszej drużyny. Wśród nich pojawił się również Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski.

        Od początku spotkania nasi zawodnicy kontrolowali sytuację na boisku. Mocna zagrywka oraz szczelny blok uniemożliwiły przeciwnikowi na rozwinięcie się w ataku. Dobrze funkcjonujące przyjęcie pozwalało w rozgrywaniu szybkich i dokładnych piłek na skrzydła. Pierwszy set wygrany 25:11. Druga partia spotkania wyglądała podobnie jak w pierwszym secie. Od połowy seta przy wysokim prowadzeniu na boisko weszli zmiennicy, którzy zaprezentowali się z dobrej strony. Mądra gra oraz dobra skuteczność we wszystkich elementach sprawiła, że set zakończył się wynikiem 25:16. Początek trzeciego seta, spowodowany licznymi błędami i chwilowym brakiem koncentracji, był nerwowy w wykonaniu naszej drużyny. Na szczęście od stanu 7:7 gra zaczęła się kleić i wróciliśmy do meczu. Ostatecznie trzeci set zakończył się zwycięstwem 25:17, a cały mecz 3:0.

        W przerwie meczu Prezes Jacek Łuczkowski wręczył pamiątkową koszulkę przedstawicielowi firmy Elektros, która w tym sezonie wspiera seniorską drużynę jako sponsor tytularny.

        Dzięki wygranej za trzy punkty awansowaliśmy w tabeli na trzecie miejsce.

        BTS Elektros Bolesławiec – Klub Siatkarski Jelenia Góra 3:0 (25:11, 25:16, 25:17).

        Już za tydzień w sobotę 18 października o godzinie 17.00, w meczu czwartej kolejki nasi seniorzy podejmą przed własną publicznością groźną ekipę KKS Ren-But Złotoryja. Serdecznie zapraszamy. Przyjdź i kibicuj!