Porażka na inaugurację

Porażką rozpoczęli zmagania ligowe siatkarze BTS Bolesławiec rywalizujący w rozgrywkach ERREA Trzeciej Ligi Mężczyzn. W meczu wyjazdowym nasi zawodnicy ulegli zespołowi Ikara Legnica 1:3.

Pierwszy set to koncertowa gra naszej drużyny. Naszym zawodnikom wychodziły niemal wszystkie zagrania. Efektowne bloki oraz skuteczne ataki przyczyniły się do wygranej. Początek drugiego seta zapowiadał kontynuacje dobrej gry BTS – u i zwycięstwo w kolejnej partii. Jednak w połowie seta doszło do rozluźnienia i pomimo wielopunktowej przewagi naszej drużyny ze zwycięstwa mogli się cieszyć zawodnicy gospodarzy. Przegrana w drugim secie podcięła skrzydła naszym siatkarzom, co dokładnie wykorzystał doświadczony przeciwnik wygrywając gładko kolejne sety i cały mecz 3:1 (23:25, 25:19, 25:14, 25:9).

BTS wystąpił w składzie: Łukasz Krawiec, Arkadiusz Folga, Wojciech Nitecki, Damian Śliwiński, Wojciech Marcinkiewicz, Robert Walkowiak, Tomasz Włoszczyński (Libero) oraz Kamil Biczak, Paweł Rutkowski, Sławomir Potocki, Paweł Zakrzewski i Marek Baran. Trenerem zespołu jest Krzysztof Mosiądz.

Kolejny ligowy mecz drużyna BTS Bolesławiec rozegra przed własną publicznością już w najbliższą sobotę 19 października o godzinie 17.00 na sali sportowej ZSOiZ przy ul. Komuny Paryskiej. Rywalem naszego zespołu będzie MUKS Ogień Żmigród.

Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. Wstęp na mecz jest bezpłatny!