Niestraszna klątwa Faraona

Zwycięstwem 3:0 zakończył się sobotni mecz w rozgrywkach PIKO-SPORT Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn, w którym seniorska drużyna BTS Elektros Bolesławiec podejmowała ziębickiego Faraona.

W sobotę 24 października 2020 r. w sali sportowej przy ul. Jana Pawła II rozegrano kolejny mecz ligowy siatkarskiej III Ligi, w którym przeciwnikiem naszych zawodników była drużyna KPS Faraon Ziębice. Mecz rozegrano w samo południe w wyjątkowej scenerii. W związku z nowymi wytycznymi związanymi z panującą epidemią koronawirusa spotkanie odbyło się bez udziału publiczności. Pomimo braku kibiców nasi zawodnicy bez większych problemów poradzili sobie z rywalem kończąc mecz bez straty seta. Dzięki wygranej nasza drużyna wskoczyła na fotel lidera siatkarskich rozgrywek.

BTS Elektros Bolesławiec – KPS Faraon Ziębice 3:0 (25:12, 25:21, 25:17)

Skład BTS Elektros Bolesławiec: Mackało, Razik, Jastrowicz, Wiśniewski, Wójtowicz, Kozłowski (K) i Jaworski (libero) oraz Filistyński, Turchan, Stoltman i Borowiec