Znamy rywali naszych drużyn

Poznaliśmy wszystkich rywali naszych zespołów, które w sezonie ligowym 2016/2017 będą reprezentować nasz Klub w rozgrywkach PZPS i DZPS.

Seniorzy BTS Elektros Bolesławiec pod wodzą Marcina Sobczyszyna rywalizować będą w grupie 4 II Ligi PZPS z zespołami: KS Bielawianka – Bester Bielawa, AZS UAM Poznań, MKST Astra Nowa Sól, KU AZS UZ Zielona Góra, MKS Olavia Oława, WKS Sobieski – Arena Żagań, SPS Chrobry Głogów, UKS Volley Żarów oraz KS Gwardia Wrocław. Pierwszy historyczny mecz w II lidze rozegrany zostanie 1 października 2016 r. na wyjeździe w Bielawie. Natomiast przed własną publicznością drużyna „Elektrycznych” swój mecz rozegra tydzień później 8 października, w którym zmierzy się z Chrobrym Głogów.

Juniorzy prowadzeni przez Michała Sobczyszyna sezon zainaugurują 28 września meczem na własnym boisku przeciwko Gwardii Wrocław. Kolejnymi rywalami naszej drużyny będą: IKS Jelenia Góra, MUKS Ziemia Milicka Milicz, TS Victoria PWSZ Wałbrzych, Cuprum Lubin, MKS Ikar Legnica, KS Bielawianka Bester Bielawa oraz UKS Dekoria Świdnica.

Przeciwnikami Kadetów w rozgrywkach grupy B będą: Cuprum Lubin, MKS Ikar Legnica oraz SPS Chrobry Głogów. Drużyna prowadzona wspólnie przez Michała Sobczyszyna oraz Kamila Razika wystartuje najwcześniej, bo już 24 września w meczu wyjazdowym w Legnicy.

Po raz pierwszy swoją siatkarską przygodę rozpoczną nasi najmłodsi ligowcy. Drużyna Młodzików BTS Gmina Bolesławiec prowadzona przez Krzysztofa Mosiądza swoje rozgrywki zainauguruje 30 października udziałem w turnieju ligowym w Górze. Poza zespołem Pogoni rywalami naszych młodych siatkarzy będzie Cuprum Lubin oraz SPS Chrobry Głogów.

Szczegółowy terminarz naszych drużyn dostępny jest na naszej stronie internetowej.