Wicemistrzowie nagrodzeni

W poniedziałek 18 kwietnia 2016 w sali CIK „Orzeł” odbyła się uroczysta gala, podczas której nagrodzono seniorską drużynę BTS Elektros Bolesławiec za zdobycie tytułu Wicemistrzowskiego rozgrywek ZINA Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn w sezonie 2015/2016.

 

Pamiątkowy dyplom i srebrne medale naszym zawodnikom oraz trenerowi wręczył Ryszard Dietrich Przewodniczący Wydziału Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej we Wrocławiu. Uroczystość uświetnił występ zespołu tanecznego „Canon”.

Kolejnym etapem zmagań naszych zawodników będzie udział w półfinałowym turnieju barażowym o wejście do II Ligi, który rozegrany zostanie w Mikołowie w dniach 29 kwietnia – 1 maja. Zawodnicy Marcina Sobczyszyna zmierzą się z zespołami z SPS Głogówek, TS Wena Kostrzyn nad Odrą oraz UKS Trójka Mikołów.

 
(fot. Istotne.pl)