Znamy rywali naszych drużyn

Poznaliśmy wszystkich rywali naszych zespołów, które w sezonie ligowym 2015/2016 będą uczestniczyć w rozgrywkach prowadzonych przez DZPS we Wrocławiu.

 

Zarówno Seniorzy rywalizujący w rozgrywkach Dolnośląskiej III Ligi Mężczyzn, jak również zespoły młodzieżowe Kadetów oraz Juniorów występować będą w nadchodzącym sezonie pod nazwą BTS ELEKTROS Bolesławiec.

Do rozgrywek trzecioligowych zgłosiło się aż 18 zespołów, które podzielono na trzy grupy. Rywalami zawodników Marcina Sobczyszyna w grupie A będą: KKS REN-BUT Złotoryja, KS Sudety Kamienna Góra, MUKS Ikar Legnica, Klub Siatkarski Jelenia Góra oraz UKS PCO-Volley Żarów. W grupie B występować będą: MKS Rosiek Syców, PKPS Siatkarz Bierutów, MUKS „Ziemia Milicka” Milicz, SMS Olimp Oborniki Śląskie, ULKS Ogień Żmigród, MKS Pogoń Góra, a w grupie C: ZTS Ząbkowice Śląskie, JKS Joker Jelcz-Laskowice, KS Gwardia Wrocław, UKS Tygrysy Strzelin, MKS Olavia Oława oraz ULKS Ginące Zawody Opal Kudowa Zdrój. Rozpoczęcie ligowych zmagań odbędzie się 3 października meczem wyjazdowym w Żarowie, natomiast przed własną publicznością seniorzy zaprezentują się dopiero 17 października w meczu z Jelenią Górą.

Juniorzy prowadzeni przez Michała Sobczyszyna sezon zainaugurują dopiero 8 listopada meczem wyjazdowym z zespołem TS Victoria PWSZ Wałbrzych. Kolejnymi rywalami naszej drużyny będą: KS Gwardia Wrocław, IKS Jelenia Góra, MUKS Ikar Legnica oraz KS Bielawianka Bester Bielawa.

Przeciwnikami Kadetów w lidze będą: KS Gwardia Wrocław, TS Victoria PWSZ Wałbrzych, UKS Dekoria Świdnica, MUKS „Ziemia Milicka” Milicz, KS Milicz, AKS Strzegom, JKS Spartakus Jawor oraz Cuprum Lubin. Zawodnicy Damiana Śliwińskiego wystartują najwcześniej, bo już 26 września meczem wyjazdowym z KS Milicz.

Seniorzy swoje mecze rozgrywać będą w hali sportowej I LO przy ul. Tyrankiewiczów, a Juniorzy i Kadeci w nowej sali sportowej MZS nr 2 przy ul. Jana Pawła II.