Wygrana w meczu sparingowym

We wtorek 6 stycznia 2015 r. seniorska drużyna BTS Elektros Bolesławiec pokonała w Kowarach w meczu sparingowym drużynę Olimpii 4:1.

Mecz towarzyski z wiceliderem grupy B dolnośląskich rozgrywek III Ligi był okazją do sprawdzenia aktualnej formy po długiej przerwie świąteczno – noworocznej. W pierwszym secie nasi zawodnicy mieli problem z przystosowaniem się do warunków panujących na sali, w której grali po raz pierwszy. Do połowy seta oba zespoły prowadziły wyrównany pojedynek, jednak końcówka należała do zawodników gospodarzy, którzy wygrali 25:19. Kolejne sety to skuteczna gra naszej drużyny. Trudna zagrywka, punktowy blok oraz gra na kontrze pozwoliły na uzyskanie kilkupunktowej przewagi i prowadzenie spokojnej gry.

MKS Olimpia Kowary – BTS Elektros Bolesławiec 1:4 (25:19, 21:25, 17:25, 14:25, set dodatkowy 14:16)