Przegrana Juniorów w Głogowie

Przegraną 3:2 zakończył się wyjazdowy pojedynek Junioreksiej drużyny BTS Elektros Bolesławiec z SPS Chrobrym Głogów.

Juniorzy BTS Elektros Bolesławiec udali się w drugiej kolejce spotkań do Głogowa. W pierwszym secie z Chrobrym prowadzili od początku grę „punkt za punkt” do stanu 10:10. Następnie stracili aż 7 punktów po mocnych zagrywkach głogowian. Małymi krokami nasi juniorzy odrobili jednak stary i po emocjonującej końcówce wygrali pierwszego seta w stosunku 27:25. Niesieni entuzjazmem w drugiej partii zdecydowanie górowali nad przeciwnikiem. Wygrali seta 25:20. W trzecim mimo niezłej gry nasi zawodnicy nie potrafili postawić kropki nad „i”. Gospodarze nie zamierzali rezygnować z walki na własnym boisku i ponownie set zakończył się wynikiem na przewagi, tym razem 28:26 dla Chrobrego. Czwarty set nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu. Bolesławianie mieli już w głowach niewykorzystaną szansę na zwycięstwo 3:0 i to zdecydowanie przeszkadzało im w grze. Przegrana 25:13. W tie-break’u BTS nie był już w stanie nawiązać walki z przeciwnikiem przegrywając seta 15:7.

SPS Chrobry Głogów – BTS Elektros Bolesławiec 3:2 (25:27, 20:25, 28:26, 25:13, 15:7)

BTS Elektros Bolesławiec: Kucharski, Filistyński (K), Wójtowicz, Mszal, Wilk M., Kalinowski, Chojniarz (L), oraz Laskowski (L), Wilk I., Błąd i Pientka.