Wesprzyj naszych siatkarzy!

BTS wskoczył na siatkarskie parkiety w 2013 roku. Już ponad pięć lat seniorska drużyna serwuje nie tylko piłki, ale i fantastyczne emocje! Przed nami 3 sezon na drugoligowych parkietach. Liczbę 3 warto tutaj powtórzyć, ponieważ dokładnie tyle samo czasu potrzebowaliśmy, aby znaleźć się na zapleczu I ligi. To długo i niedługo – patrząc pod kątem dopiero co powstałego klubu, było to niesamowitym osiągnięciem. Z drugiej strony długo, ponieważ od samego początku działacze i zawodnicy byli zdecydowanie nastawieni na najwyższe cele i starali się o awans do centralnego szczebla rozgrywek.

Rozpoczynamy trzeci sezon i wiąże się to z coraz większymi kosztami utrzymania. BTS to nie tylko skrót od nazwy Bolesławieckie Towarzystwo Siatkarskie, bowiem trwa przy naszym boku również inny BTS – Bardzo Troskliwi Sponsorzy – bez nich nie byłoby możliwym funkcjonowanie klubu, tym bardziej na tak wysokim szczeblu rozgrywek. Grono wspierających nas jest jednak bardzo wąskie, a klub przed rozpoczęciem obecnego sezonu był bliski rezygnacji ze startu w II lidze. Nie jesteśmy finansowym potentatem, a nasz budżet stanowi jedynie promil tego czym dysponują nasi sportowi konkurenci. Tym samym zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej Kampanii Finansowania Społecznego, z ang. Crowdfunding.

Wspierającym nas gwarantujemy:
• że nasze mecze będą nadal udostępnione dla szerokiej publiczności bez pobierania opłat (co nie jest często spotykanie na poziomie II ligi),
• że będziemy nadal serwować dla Państwa siatkarskie emocje na najwyższym dla nas dostępnym pułapie rozgrywek. 100% zaangażowania, a nawet więcej nie od dziś cechuje naszą drużynę i tutaj oczywiście nic się nie zmieni!
• że będziemy nadal przeprowadzać konkursy w trakcie meczów z atrakcyjnymi nagrodami, także dla najmłodszych fanów. Jest to świetna rozrywka dla grup przyjaciół czy dla rodzin z dziećmi, które nierzadko są młodymi adeptami siatkówki z naszych grup szkoleniowych.
• Dla najbardziej hojnych darczyńców przewidziane są różne nagrody oraz gadżety m. in. możliwość pojechania z drużyną na mecz wyjazdowy, koszulki, piłki oraz przedmioty związane z działalnością klubu. Przewidziane są także te z aspektem humorystycznym.

Celujemy w uzbieranie kwoty 12 tys. zł co znacznie usprawniłoby pracę klubu i umożliwiłoby funkcjonowanie drużyny seniorskiej, bez zastanawiania się każdego dnia, skąd pozyskać fundusze, żeby bez trudności zorganizować najbliższy mecz. Datki zostałyby przekazane na transport drużyny na mecze wyjazdowe, obsługę meczów w Bolesławcu oraz sprzęt sportowy przeznaczony do treningów oraz spotkań.

Poprzez kampanie finansowania społecznego udało się dotychczas zrealizować wiele ciekawych i wymagających finansowo projektów, jak np. podróż Aleksandra Doby kajakiem dookoła świata. A Wy… wspomożecie nas?

 

LINK DO STRONY

https://zrzutka.pl/yr9bu3